Apartmány Praha 1 Wenceslas square

Apartments Wenceslas Square hosté naleznou v samém centru a srdci Prahy. Svou ideální polohou uprostřed společenského a kulturního dění jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků.
Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, rodiny s dětmi, motorkáře, cyklisty, pro školní výlety, sportovní kluby či malé i velké skupinky přátel mířících za zábavou.

Ubytování:
Apartments Wenceslas square nabízejí hostům mnoho typů apartmánů od studií až po čtyřložnicové apartmány v moderním stylu dnešní doby. Nekteré pokoje jsou v unikátním stylu Harley Davidson.

Do vybavení pokojů je zahrnuto plně vybavená kuchyně, koupelny se sociálním zařízením. Apartmány disponují TV-SAT, CD přehrávačem s rádiem, DVD na požádání, wifi, myčkou, sporákem, lednicí s mrazákem, bezpečnostní schránkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou. Žehlička, žehlící prkno a sušák s fénem k dispozici na recepci.

Gastronomie:
Hoté mají možnost se stravovat na apartmánech. Nebo mohou navštívit restaurace, Rustika a Jizera. Restaurace jsou moderně a vkusně zažízené a přímo vybízejí k posezení, kde hosté zakusí klasickou českou nebo mezinárodní kuchyni. Dále pak pizzerii Václavka, s italskou kuchyní.

Služby:
Hosté mouhou využívat snídaní, transferů, recepci 36, která je v provozu 24 hodin oproti recepci 48, která je otevřená od 9:00 - 21:00. Security servis 24 hodin, Wellness a zajištění výletů, průvodcovství.

Okolí:
Václavské náměstí nabízí krámečky, butiky, obchody, obchodní komplexy, restaurace, bary, kluby, multikina a mnoho kulturního vyžití, navíc obklopené významnými a zajímavými národními památkami. Výhodou Apartments Wenceslas Square je, že se nemusí za památkami cestovat přes půl města a platit za drahé jízdné či taxi, jelikož veškeré památky jsou v krátké časové dostupnosti chůzi od apartmánů.

Apartmány Praha 1 Wenceslas square - Služba na recepci je 24 hodinApartmány Praha 1 Wenceslas square - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Praha 1 Wenceslas square - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Praha 1 Wenceslas square - disponuje restauracíApartmány Praha 1 Wenceslas square -  je k dispozici připojení na internetApartmány Praha 1 Wenceslas square - disponuje kavárnouApartmány Praha 1 Wenceslas square - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardApartmány Praha 1 Wenceslas square - přijímá kreditní karty VISAApartmány Praha 1 Wenceslas square - přijímá kreditní karty American ExpressApartmány Praha 1 Wenceslas square - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Praha 1 Wenceslas square - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Praha 1 Wenceslas square - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 1 Wenceslas square - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Praha 1 Wenceslas square - na pokojích je telefonADRESA
Apartmány Wenceslas square, Václavské náměsti 36 & 48
Praha 1 11000 Česká Republika
Pension-Praha-Wenceslas-square@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmány Wenceslas square ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno

Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky: